Yetkili Servis / Electrolux / Toroslar Electrolux Servisi

Toroslar Electrolux Servisi

Toroslar Electrolux Servisi
Toroslar Electrolux Servisi

Toroslar Electrolux Yetkili Servisi 0 850 250 35 89

Bulaşık makineleri 21. yüzyıl dünyasında özelikle ev hanımlarının günlük ev işleri içerisinde en fazla vakit kaybettiği ve en fazla efor harcamakta olduğu bulaşık yıkama işini çok daha kısa süreler içerisinde ve çok daha kaliteli şartlarda yapabilme şansına sahip olabilmelerini sağlıyor.

Bu yüzden de 21. yüzyıl dünyasında son derece yoğun şekilde kullanılmakta olunan bulaşık makineleri Electrolux teknolojisi ve farkı ile birlikte lüks bir teknoloji olmaktan çıkmıştır.

Bulaşık makinenizin kullanımı esnasında yaşadığınız tüm sorunlar ile ilgili olarak profesyonel servis hizmetleri için Toroslar Electrolux Servisi merkezimize başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Alanlarında uzman teknik ekiplerimiz ile bulaşık makinelerinizin en ileri teknolojilerine ilişkin olarak oluşabilecek arızalanmalar durumunda dahi hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Özellikle de bulaşık makinenizin kullanımı sırasında arıza onarımının ardından kısa süreler içerisinde yeniden aynı veya benzer arızalanmalar ile karşı karşıya kalmamanız çalışmalarımızdaki en önemli faktörlerden birisini oluşturuyor.

Bu durumun size yaratabileceği ek maliyetin yanı sıra önemli zaman kayıplarının önüne geçebilmek amacı ile son derece kaliteli uygulamaların dışında yalnızda orijinal Electrolux bulaşık makinesi yedek parça ürünlerini kullanarak, arıza onarımlarını gerçekleştiriyor.

Bunun yanı sıra Toroslar Electrolux Servisi merkezimizde profesyonel uygulamalarına ek olarak bulaşık makinenizin onarımının ardından 1 yıllık süreçte garanti sunarak, uygulamalarımıza ve hizmetlerimize olan güvenimizi gösteriyor.

Ek olarak bulaşık makinenizin arızalanmalarında yeniden mağduriyet yaşayabilmenizi engelleyebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir