Kullanım Şartları

Yetkili Servis
Yetkili Servis

Türkiye’nin en önemli markalarına ait teknik servis hizmeti veren isimlerin firma rehberi olma özelliğini taşıyan internet sitemiz, ziyaretçilerimizin hizmetlerimizden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmesi için birçok konuya özen göstermektedir.

Sitemizin önem verdiği ve özenli bir şekilde hareket ettiği konulardan birisi de Kullanım Şartları ile ilgilidir.

yetkiliservisx.com olarak sitemizde yer alan ve teknik servis hizmeti veren firmalara ait olan bilgilerin tamamının doğru olması için gereken özeni gösteriyor ve sitemizi sürekli olarak güncel tutuyoruz.

Bizler bu konuda her ne kadar gereken özeni göstersek ve sitemizi güncel tutsak da iletişim bilgilerinde ya da değişiklik yaşamış olan servisler zaman kaybetmeden sitemizle iletişime geçerek kendilerine ait olan bilgilerini güncelleyebilirler.

Teknik servis hizmeti veren firmaların rehberi olma özelliğini taşıyan yetkiliservisx.com adlı sitemizi her gün binlerce kişi ziyaret ediyor.

Sitemizin hangi amaçla olursa olsun, tüm kullanımlarından doğan herhangi bir olumsuzlukta sitemiz bir sorumluluk kabul etmez.

Sitemiz içerisinde çok sayıda markaya ait birçok önemli bilgi yer alıyor.

Sitemizin izni olmadan sitede yer alan bilgilerin hiçbir şekilde toplu olarak alınması ve alınan bilgilerin farklı amaçlarla başka sitelerde kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitemiz Google firmasına ait olan farklı hizmetlerden de yararlanmaktadır.

Eğer alınan hizmetlerle ilgili olarak merak ettiğiniz bir konu ya da farklı konular varsa Google firmasının hizmet şartlarına ve kullanım şartlarına göz atabilirsiniz.