Gizlilik Bildirimi

Yetkili Servis
Yetkili Servis

Uzun yıllardan bu yana Arçelik, Beko, Bosch ve Siemens gibi birbirinden önemli markalara ait cihazlarla ilgili profesyonel olarak teknik servis hizmeti veren firmaların rehberi olan yetkiliservisx.com adlı internet sitemiz birçok konuya gereken önemi göstermektedir.

Sitemizin önem verdiği konuların başında ise gizlilik yer almaktadır. Sitemiz, hizmet verdiği teknik servis rehberi konusunda siz değerli müşterilerimize önemli avantajlar sunan internet sitemiz içerisinde hiç bir şekilde bilgi almamakta ve toplamamaktadır.

Firmamız sadece en çok kullanılan arama motoru olma özelliğini taşıyan Google’ın Analystic ve Adsense ayrıcalıklarından yararlanmaktadır.

Sitemizde kullanmış olduğumuz Google servisleri ile ilgili ayrıntılı bilgilerin tamamını Google’a ait olan gizlilik politikası içerisinde bulabilirsiniz.

Sitemizde bizlere iletmek istediğiniz soru ve görüşleriniz kullanabileceğiniz iletişim sekmesi bulunuyor.

İletişim sekmesindeki mail adresi ve diğer bilgilerinizin tamamı sizlerin onayı ve izni olmadan asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve farklı amaçlarla kullanılmasına kesinlikle izin verilmez.

İletişim sekmesinde bizlerle paylaştığınız bilgileriniz dışardan gelecek siber saldırılara karşı da korunmaktadır.

Sitemizde kullanılan e-posta adresi ve telefon numarası gibi kişisel bilgilerin toplanması, toplanan bilgilerin hangi amaçla olursa olsun kullanılması yasaktır.

Bizler teknik servis firma rehberi konusunda sektörün önemli isimlerinden birisi olarak siz değerli müşterilerimizin de herhangi bir amaçla sitede yer alacak olan bilgileri açık bir şekilde yazmamanızı öneriyoruz.

Böylece hem yetkiliservisx.com olarak bizler, hem de bireysel olarak sizler tüm bilgilerinizi güvence altına almış olursunuz.