Mezitli Vaillant Servisi

Mezitli Vaillant Servisi
Mezitli Vaillant Servisi

Mezitli Vaillant Yetkili Servisi 444 2 888

Vaillant teknik servis hizmet ağına ve çağrı merkezine bağlı olarak hizmet vermekte olan Mezitli Vaillant Servisi donanımlı gezici ekibi ve 7/24 hizmet sunan müşterilerinin dilinden anlayan çağrı merkezi elemanlarıyla Mersin bölgesinde yıllardır tercih edilen bir servis olmaktan gurur duymaktadır.

Her ürüne ait yedek parçayı gezici servislerinde bulunduran Mezitli Vaillant Servisi sorunlara yerinde müdahale ederek zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Mezitli  ilçesinde yer alan birçok mahalle ve sokağa donanımlı hizmet ekibiyle gelerek hizmet vermekte olan Mezitli Vaillant Servisi bünyesinde kombi arıza çözümü konusunda eğitilmiş ve deneyim kazanmış servis görevlileri bulundurmaktadır.

Mezitli’nin hangi mahallesinde olursanız olun arıza tespiti ve onarımı için çağrı merkezi operatörlerini aradığınız takdirde en kısa zamanda verilen adrese profesyonel bir teknik ekip yollanacaktır.

Araçlarda bulunan navigasyon sayesinde sorunsuz bir şekilde verilen adrese ulaşan teknik ekip adrese varmadan önce adres sahiplerini arayarak evde olmalarını sağlamaktadır.

Böylece en kısa sürede birden fazla talebe cevap verebilen teknik servis, Mezitli çevresinde ikamet etmekte olan kombi kullanıcılarına hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir