Mersin Yenişehir Ferroli Servisi

Mersin Yenişehir Ferroli Servisi
Mersin Yenişehir Ferroli Servisi

Mersin Yenişehir Ferroli Yetkili Servisi 444 40 01

Mersin Yenişehir ilçesinde hizmet veren Yenişehir Ferroli Servisimiz ile ürün kurulumları tamir ve bakım hizmetleri ile yanınızdayız.

Dünya markası Ferroli ürünlerini tercih ettiğinizde ilk kurulumlarının yapılması teknik servis eli ile olmalıdır. Farklı bir durumda ürünlerinizin garanti dışı kalacağını bilmeniz gerekmektedir.

İlk kurulum için gelen servislerin kurulumları tamamlaması ve cihazlarınızı çalıştırmasının ardından imzaladıkları garanti belgeleri ile ürünleriniz, markamızın sizlere taahhüt ettiği süre içerisinde garantili olarak kalır.

Olağandışı bir durumda veya arıza gibi bir durum meydana geldiğinde de bu garantinin geçerliliğini kaybetmemesi için Yenişehir Ferroli Servisimiz ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Yenişehir Ferroli Servisi ile Yenişehir ve çevre ilçelerde Ferroli ürünleri için garanti kapsamında hizmet alabilir, bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için de randevu talep edebilirsiniz.

444 40 01 numaralı telefonlarımızdan ulaşabileceğiniz Yenişehir Ferroli Servisi, uzman personeli ile en kısa zamanda sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir