Kiraz Altus Servisi

Kiraz Altus Servisi
Kiraz Altus Servisi

Kiraz Altus Servisi 444 0 888

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Kiraz Altus Servisi profesyonel teknik ekibinin yanı sıra hızlı bir çağrı sistemine de sahip olmasıyla tam donanımlı bir beyaz eşya servisi olmayı başarmıştır.

Bir çok teknik servisin aksine sunmuş olduğu hizmeti sadece tamir işlemi olarak görmeyen Kiraz Altus Servisi hizmetin bütün alanlarında müşterilerini düşünerek hareket etmekte ve buna uygun bir sistem geliştirmektedir.

Eğer evinizde bulunan bir Altus beyaz eşya ürünü arıza yapmış ise ve tamir ettirmek istiyorsanız Kiraz Altus Servisinin çağrı merkezini arayarak ürününüzde var olan arızayı bildirmeniz yeterli olacaktır.

444 0 888 numaralı çağrı merkezinde bulunan elemanların yönlendirmesi ile sorunu siz çözemiyorsanız, teknik ekip bırakmış olduğunuz adres bilgilerine aynı gün içerisinde ulaşacaktır.

Çağrı merkezi kullanmak istemeyenler için online talep hizmeti de bulunan Kiraz Altus Servisinin talep formunu doldurarak yine aynı gün içerisinde hizmetinizin ayağınıza kadar gelmesini bekleyebilirsiniz.

Kiraz Altus Servisini diğer teknik servislerden ayıran en büyük özelliklerden birisi de siz evde olduğunuz zaman hizmeti muhakkak size ulaştırmasıdır.

Birçok teknik servis gelen talep doğrultusunda verilen adrese gelir ancak müşteriyi evde bulamayınca sorunu çözmeden geri döner.

Ancak Kiraz Altus Servisi yola çıkmadan önce verilen adrese ait kişinin cep numarasından müşterisine ulaşır ve tamir işlemi için evde olup olmadıkları sorarak tahmini varış süresini söyler.

Böylece ne müşteri tüm gün evde teknik servis beklemiş olur ne de teknik ekip sorunu çözmeden geri döner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir