Yetkili Servis / Mersin / Akdeniz / Akdeniz Ferroli Servisi

Akdeniz Ferroli Servisi

Akdeniz Ferroli Servisi
Akdeniz Ferroli Servisi

Akdeniz Ferroli Yetkili Servisi 444 40 01

Mersin Akdeniz ilçesinde hizmet veren Akdeniz Ferroli Servisimiz ile ürün kurulumları tamir ve bakım hizmetleri ile yanınızdayız.

Dünya markası Ferroli ürünlerini tercih ettiğinizde ilk kurulumlarının yapılması teknik servis eli ile olmalıdır. Farklı bir durumda ürünlerinizin garanti dışı kalacağını bilmeniz gerekmektedir.

İlk kurulum için gelen servislerin kurulumları tamamlaması ve cihazlarınızı çalıştırmasının ardından imzaladıkları garanti belgeleri ile ürünleriniz, markamızın sizlere taahhüt ettiği süre içerisinde garantili olarak kalır.

Olağandışı bir durumda veya arıza gibi bir durum meydana geldiğinde de bu garantinin geçerliliğini kaybetmemesi için Akdeniz Ferroli Servisimiz ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Akdeniz Ferroli Servisi ile Akdeniz ve çevre ilçelerde Ferroli ürünleri için garanti kapsamında hizmet alabilir, bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için de randevu talep edebilirsiniz.

444 40 01 numaralı telefonlarımızdan ulaşabileceğiniz Akdeniz Ferroli Servisi, uzman personeli ile en kısa zamanda sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir